ColorHunter – Camera AnalogHD 2MP, lentila 2.8mm, WL 20m, IP67 – UNV UAC-T112-F28-W
Brands:
SKU: UAC-T112-F28-W
În stoc
Descriere
UAC-T112-F28-W este o camera analog Turret de la Uniview cu urmatoarele caracteristici:
  • Rezolutie 2MP;
  • Semnal video TVI/AHD/CVI/CVBS;
  • WDR digital;
  • Clasa protectie IP67.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3′ 2.0MP high quality image
Rezolutie: 1080P@30fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 100.9°
Iluminare minima: 0.02 Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu WL
Distanta WL: pana la 20 metri tehnologiei ColourHunter
Alimentare: 12 V DC ± 25%
Consum: max. 2.4W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø118 × 96 mm
Greutate: 205 gr.
WDR: DWDR
Protectie la descarcari electrice: 4KV
Semanl video: TVI/AHD/CVI/CVBS
Informații suplimentare
Greutate 205,00 g
Tip carcasa
Tip lentila
Lentila (mm)
Inflarosu metri
Lumina alba metri
Alimentare POc
Audio
Producator