Camera IP, 5MP, lentila 2.8mm, IR 30m, PoE, IP67 – UNV IPC2125LB-SF28-A
Brands:
SKU: IPC2125LB-SF28-A
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere video IP din seria Easy de la Uniview ce ofera imagini excelente la rezolutie de 5MP, echipata cu lentila de 2.8mm ce ofera un unghi  vizualizare de 97°, distanta IR timp de noapte pana la 30 metri, alimentare PoE, utilizare la exterior IP67.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3′ 5.0MP progressive Scan CMOS
Rezolutie: 5MP (2592×1944)@20fps 4MP/3MP/1080P@25fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 97°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG;
Iluminare minima: 0.01 Lux (F2.1 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE(802.3af)
Consum: max. 5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 161mm × 63mm × 62mm
Greutate: 360 gr.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
WDR: DWDR
Protectie la descarcari electrice: 4KV
Informații suplimentare
Greutate 360,00 g
Producator
Alimentare POE