Camera IP 4MP, Wise-ISP, ColorHunter, lentila 2.8mm, Mic, IK10, color 24/7 – UNV IPC3514LE-ADF28K-WP
Brands:
SKU: IPC3514LE-ADF28K-WP
În stoc
Descriere
Protectie antivandal: IK10
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/1.8′ 4.0 megapixel progressive scan CMOS
Rezolutie: 4MP@25fps (2688×1520) 3MP/1080P/720P@30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 110.4°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: Color: 0.0003lux (F1.0 AGC ON)
Inregistrare locala: Micro SD max. 256 GB (neinclus) functie ANR
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 2.8W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: ø128mm x 100mm
Greutate: 630 gr.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
Audio: Microfon de inalta fidelitate integrat
Protectie descarcari electrice: 4KV
WDR: 120dB
Analiza video: Reducere alarme false prin clasificare tinta om/vehicul /Depasire linie/Intrus etc
Functie coridor: 9:16
Protectie antivandal: IK10
Informații suplimentare
Greutate 630,00 g
Producator
Alimentare POE