Amplificator Analog, 240W, 6 zone, 2xAUX, EMC IN, 2xMic, Bluetooth, USB, SD Card, MP3 – HIKVISION DS-QAE0A240G1-VB6
Brands:
SKU: DS-QAE0A240G1-VB6
În stoc
Descriere
Amplificatorul DS-QAE0A240G1-VB6 de la HIKVISION are urmatoarele caracteristici principale:
  • Modul cu functie Bluetooth/MP3 incorporat pentru redarea continutului de pe telefon;
  • Echipat cu sase functii independente de reglare a volumului de iesire;
  • Echipat cu functie de reglare a frecventei inalte si a celei joase;
  • Echipat cu functii avansate de protectie la scurtcircuit, supraincalzire si suprasarcina;
Producator: HIKVISION
Putere: 240 W
Interval frecventa: 80 Hz ~ 18 KHz (±3 dB)
Iesiri Audio: 1 x Tensiune constanta 70V COM 1 x Tensiune constanta 110V COM 1 x Impedanta constanta (4~16 Ohm COM) 6 x Canale (110V COM) 3 x RCA
Reglaj volum: 2 x MIC 6 x Partitie 1 1 x Total 1 x Bass 1 x Inalte 1 x AUX1/MP3 1 x AUX2 1 x EMC
Dimensiune: 484 × 88 × 360 mm
Greutate: 10.3 Kg
Intrari Audio: 1 x EMC 2 x MIC 6.5mm 2 x AUX Bluetooth USB 2.0 SD card
Temperatura operare: -10°C ~ +40°C
Sensibilitate: Line: -10 dB; EMC: -10 dB; MIC: -40 dB; line: 0 dB
Alimentare: 200-230V AC 7A
Informații suplimentare
Greutate 10300,00 g
Producator