Sursa de alimentare LED, 12V / 16A, IP67 – MEAN WELL XLG-200-12-A
Brands:
SKU: XLG-200-12-A
În stoc
Descriere
Sursa de alimentare LED, 12V / 16A, IP67, 192W – MEAN WELL.
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 100 – 305 V/AC ± 10% 47/63 Hz
Tensiune iesire: 12 VDC
Curent maxim: 16 A
Putere nominala la iesire: 192 W
Protectie: suprasarcini OPP/ suprasarcini OVP/ scurtcircuite SCP/ supraincalzire OTP
Temperatura de operare: -40° ~ +90°
Carcasa: metalica de protectie
Dimensiuni: 199 x 63 x 35.5 mm
Greutate: 850 g
Informații suplimentare
Greutate 850,00 g
Producator