Display interactiv 65′, 4K, touch screen, Android, Bluetooth, Wi-Fi – HIKVISION DS-D5B65RB-C
Brands:
SKU: DS-D5B65RB-C
Lipsa Stoc
Descriere
DS-D5B65RB-C este un display de 65 inch cu ecran plat, touch-screen ce integreaza functiile calculatorului, proiectorului, tabletelor interactive, televizoarelor HD, etc. Printre tehnologiile integrate in acest dispozitiv, putem mentiona: display 4K, touch cu infrarosu, procesarea informatiilor multimedia si transmiterea prin retea, etc. Ofera utilizatorului diverse aplicatii: posibilitatea de scriere, adnotare, partajare pe mai multe ecrane.
Acest dispozitiv este ideal pentru birouri, sali de sedinta, sali de clasa, expozitii, etc.
Ca si caracteristi principale putem enumera:
  • Display UltraHD cu rezolutie de pana la 3840 x 2160;
  • Wi-Fi 2.4 GHz si 5 GHz icorporat asigurand transmiterea de date fara utilizarea de cabluri;
  • Modul Bluetooth;
  • Posibilitatea de a-l transforma in tabla pe care se pote scrie si desena;
  • Diverse interfete video si audio;
  • Modul Switch incorporat;
  • Sistem de operare Android, avand posibilitatea de folosirea a diverse aplicatii;
Model / producator: Hikvision
Ecran: DLED Backlight
Marime ecran: 65”
Rezolutie: 3840×2160
Luminozitate: 350 cd/m2
Contrast: 1200:1
Timp raspuns: 6ms
Culori: 10 bit
Unghi vizibilitate: Horizontal 178° Vertical 178°
Interfata: 2 x HDMI IN 1 x HDMI 2.0 OUT 1 x AUDIO IN 1 x AUDIO OUT 1 x RS232 2 x RJ45 USB
Difuzor: 2 x 16W
Tensiune alimentare: 100 – 240 V AC 50/60Hz
Consum: max. 320 W (ON) max. 0.5 (Standby)
Dimensiuni: 1507 × 930 × 86 mm
Greutate: 39.86Kg
Temperatura operare: 0°C ~40°C
Precizie touch: ±1 mm
Timp de raspuns touch: max. 10 ms
Wi-Fi: 2.4 GHz si 5 GHz
Bluetooth: compatibil 5.0 sau o versiune anterioara
Sistem de operare: Android 11
Procesor: A72 × 2 + A53 × 4 1.8 GHz