Camera AnalogHD 5MP, lentila 2.8mm, Smart light 40 m, ColorVu, PoC – HIKVISION DS-2CE12HFT-E-2.8mm
Brands:
SKU: DS-2CE12HFT-E-2.8mm
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere video Analog HD ColorVu, PoC – Hikvision, imagine Color in conditii de iluminare foarte slaba , rezolutie 5MP (2560×1944)@20fps, lentila 2.8mm, unghi vizualizare 99.7°, distanta lumina alba pe timp de noapte pana la 40 metri, o iesire video HD analog.
Model / producator: HIKVISION
Senzor: ColorVu 5MP CMOS Image Sensor
Rezolutie: 5MP – 2560 (H) × 1944 (V)
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 99.7°
Iluminare minima: 0.0005 Lux (F1.0 AGC ON) 0 Lux white light ON
Distanta Lumina alba: pana la 40 metri
Alimentare: 12 VDC±25%/PoC.at consum max. 5.4W
Indicativ protectie: IP67
Dimensiuni: 82.6 × 77.1 × 220.4 mm
Greutate: 600 gr.
WDR: >130dB
Iesire video: 1 x HD analog
Temperatura de functionare: -40°C~60°C
Functii: Brightness Mirror Sharpness Anti-Banding Smart Light
Mod AE(Auto Exposure): WDR BLC HLC Global HLS
Informații suplimentare
Greutate 600,00 g
Tip carcasa
Tip lentila
Lentila (mm)
Inflarosu metri
Lumina alba metri
Alimentare POc
Audio
Producator